دسته‌بندی‌ها

امکان تحویل اکسپرس

ویژه شهر تهران و اصفهان

امکان پرداخت در محل

خریدی مطمئن و راحت

۷ روز ضمانت بازگشت

و خدمات پس از فروش

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته

همیشه در کنار شما هستیم

ضمانت اصالت

با خیال راحت خرید کن

#زن_زندگی_ایران

گوهر با ارزش ما

دسته‌بندی:

" راحت ترین روش کاشت ناخن در منزل "

در این مقاله تکنیک ها و ترفند های ساده با ابزار محدود و در دسترس را فرا میگیرید و از زیبایی ناخن های جذابی که توسط خودتان درست شده لذت میبرید. پس با نشاط رخ همراه باشید. همه خانم ها حتی وقتی به سالن های زیبایی میروند با خود می اندیشند که کاش خودشان می‌توانستند یادبگیرند و نیازی به کسی نداشتند و همین هزینه رفتن به سالن ها را صرف خرید لاک ها در طرح های دیگر میکردند.

زیبایــی را

اشتراکــــــ

بگــذارید:

0
(0)

این مقاله چقدر برات مفید بود؟

امتیازت و نظرت واسمون مهمه :)

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز می‌دهی.

بیشترین

 آموزش کاشت ناخن در منزل با استفاده از ابزارهای ساده و تکنیک‌های حرفه‌ای!

در صورتی که فرصت رفتن به سالن زیبایی را ندارید و یا همش در حال کار کردن هستید به شما توصیه میکنم کاشت ناخن در منزل را یادبگیرید و خودتان استاد خودتان باشید.
در این مقاله تکنیک ها و ترفند های ساده با ابزار محدود و در دسترس را فرا میگیرید و از زیبایی ناخن های جذابی که توسط خودتان درست شده لذت میبرید. پس با نشاط رخ همراه باشید. همه خانم ها حتی وقتی به سالن های زیبایی میروند با خود می اندیشند که کاش خودشان می‌توانستند یادبگیرند و نیازی به کسی نداشتند و همین هزینه رفتن به سالن ها را صرف خرید لاک ها در طرح های دیگر میکردند.

روش کاشت ناخن در منزل

اگر میخواهید در خانه خود کاشت انجام دهید می‌توانید به دو سبک استفاده از مواد اکرلیک و پودری و دومی استفاده از پلی ژل بهترین ناخن ها را بسازید. یکی از این دو روش را انتخاب کرده که برایتان ساده تر است و سپس شروع به کاشت کنید.

مرحله اول برای کاشت ناخن

مرحله اول کاشت ناخن در هر دو روش یکسان است. (۱-زیرسازی ۲-تیپ گذاری ۳-مواد گذاری)

کاشت ناخن به سبک مواد اکریلیک یا پودری

<yoastmark class=

 

ناخن گیر

برای مرتب کردن و یکسان سازی ناخن ها انجام می‌گیرد.

قیچی ناخن

دور تا دور ناخن را به همراه قیچی یک دست کنید اگر کوتاه و بلند بود.

سوهان ناخن

به کمک سوهان ناخن های خود را سوهان بکشید و متناسب با مدلی که دلتان میخواد سوهان بکشید.

بافر

بافر ناخن نشاط رخ

بافر ناخن نشاط رخ

به کمک بافر سطح ناخن را یک دست کنید که جلا و براق کنندگی حاصل میشود و روی ناخن صاف و براق میشود.

عقب زننده کوتیکول

وسایل عقب زن

وسایل عقب زن

با استفاده از عقب زن ریش ریش های دور ناخن را مرتب کنید و صدف ناخن را مشخص کنید.

نیپر

نیپر ناخن نشاط رخ

نیپر ناخن نشاط رخ

با استفاده از نیپر تمام سطح ناخن را که ریش ریش میشود را کوتاه کنید تا ریش های ناخن از بین بروند و و سپس ضد قارچ بزنید.

برس مانیکور

مانکور برس نشاط رخ

مانکور برس نشاط رخ

با کمک برس مانیکور دور تا دور ناخن را تمیز کرده و سطح تمیز ایجاد کنید.

استون

با استفاده از استون لاک خود را پاک و ضدعفونی کنید.

روغن کوتیکول

با روغن گلیسرین یا بادام می‌توانید دور تا دور ناخن را تقویت کنید.

پرایمر ناخن

پرایمر ناخن نشاط رخ

پرایمر ناخن نشاط رخ

با پرایمر یک لایه صاف و یک دست روی ناخن ایجاد میکنیم.

چسب ناخن

چسب ناخن نشاط رخ

چسب ناخن نشاط رخ

برای چسباندن قالب ناخن از چسب مخصوص ان استفاده می‌کنیم.
تیپ (tip)
براش اکریلیک
مایع اکریلیک
پودر اکریلیک

مرحله اول: زیر سازی ناخن 

­برای زیرسازی به سوهان برقی و تجهیزات پیشرفته نیاز ندارید و تنها کافی است مانیکور خشک و سوهان کشی را انجام دهید.
اول ناخن هارا مرتب و یک دست کرده تا زشت یا کوتاه و بلند و یا پر از لاک نباشند. اگر به کوتیکول ریموور دسترسی دارید، دست را به آن آغشته کنید و اجازه دهید نرم شوند و سپس به کمک عقب زن کوتیکول هارا عقب بزنید و با نیپر ببرید. اکنون با استفاده از سوهان ناخن ها را یکدست و خوش جلا کنید. باید به قدری با بافر یا سوهان روی ناخن های خود بکشید که چربی پوست کنده بشود و پوست کاملا کدر و یکدست بشود.
اگر عقب زن کوتیکول ندارید با چوب بستنی نوک تیز هم میتوانید پوست های انتهای صدف ناخن را عقب بزنید. دلیل عقب زدن این کوتیکول ها چسبیدن اکرلیک به صدف ناخن است چون به جای این که به پوست دست بچسبد به صدف ناخن میچسبد. اگر کوتیکول ریموور و روغن کوتیکول نداشتید دست‌های خود را در آب گرم قرار دهید تا پوست آن‌ها نرم شده و کوتیکول ناخن به راحتی مرتب گردد.
با کمک پرایمر میتوانید چربی سطح ناخن را به حداقل رسانده و کار چسبیدن مواد تسهیل پیدا میکند. از استون برای تمیز کردن سطح ناخن استفاده کنید. با بهره گیری از پرایمر ناخن کلیه چربی، ناخالصی و روغن باقی مانده بر ناخن‌ها را نابود کنید.

مرحله دوم: تیپ گذاری

قالب کاشت ناخن نشاط رخ

قالب کاشت ناخن نشاط رخ

سوهان برقی در کمتر خانه ای موجود است چون هم هزینه بالایی دارد و هم اکثر افراد ممکن است توان خرید آن را نداشته باشند البته در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نشاط رخ میتوانید با قیمت مناسب این محصولات را خریداری کنید اما اگر نتوانستید میتوانید، تیپ گذاری کنید که هم آسان‌تر است و هم سبب صاف و مرتب شدن زیر ناخن می‌شود.
برای تیپ گذاری ناخن ها را یک دست کنید و کوتاه اما نه به قدری که دردناک شود. سپس از ضد قارچ استفاده کنید روی سطح ناخن ها تا ناخن ها با بیماری قارچ روبرو نشوند. سایز مناسب تیپ را برای هر ناخن انتخاب کنید. تیپ مورد نظر نباید از ناخن شما بزرگ‌تر یا کوچک‌تر باشد. چسب را داخل تیپ بزنید و قسمت هلالی آن و به صورت عمودی روی سر ناخن نگه دارید. حالا به آرامی روی ناخن بخوابانید. سپس وقتی خشک شد با ناخن گیر آن را به اندازه دلخواهتان کوتاه کنید و با سوهان فرم دهید. خط تیپ را از بین ببرید و به ناخن‌هایتان سوهان بزنید تا مات بشود.

مرحله سوم: مواد گذاری

مواد گذاری نشاط رخ

مواد گذاری نشاط رخ


پودر اکرلیک یا مواد اکریلیک را آماده و روی ناخنتان بگذارید. اکریلیک مایع را در ظرفی و پودر مایع در طرف دیگر قرار بگیرد. براش را به مایع اکریلیک آغشته کنید و به صورت عمودی و از چپ به راست روی ناخن ضربه بزنید، بعد پودر کاشت را بردارید و روی خط تیپ یا همان ناخن مصنوعی بگذارید. برای جلوگیری از هوا رفتگی روی ناخن ضربه بزنید به کمک براش روی مواد و سپس مواد را در سر ناخن پخش کنید. دستمال کاغذی یا حوله کنار دست خود داشته باشید و براش را به آن بزنید تا هوا به داخل مواد نفوذ نکند و از براش پاک شود.
سپس با سوهان فرم دهید. با بافر سطح آن را براق و یکدست کنید. با یک برس کوچک و تمیز، گرد و غبار ناشی از سوهان کشی ناخن را پاک کنید تا با لاک مخلوط نشوند، سپس به ناخن خود لاک بزنید و مدل دهید.

کاشت ناخن به سبک پلی ژل

پلی ژل نشاط رخ

پلی ژل نشاط رخدر این سبک مواد گذاری در قالب انجام میشود و سپس هارد ژل میگذارند. البته میتوانند اکریلیک بگذارند اما پلی ژل راحت تر است. مرحله ابتدایی روش کاشت ناخن در منزل با مواد پلی ژل همچون روش قبلی می باشد و زیرسازی یکسانی دارد به جز این که از ضد قارچ استفاده می‌شود و پس از سوهان کشی و پایان مراحل آماده سازی، به ناخن‌ها و بیس کات شده و ۶۰ ثانیه در دستگاه UV قرار می‌گیرند.

چسب ناخن

در این مرحله از مواد پلی ژل روی ناخن و متناسب با سایز خود ناخن ها میباشد و نیاز به کوتاهی ندارید و روی خود ناخن پودر ژل میگذارند و با براش سطحش را تمیز میکنند.

برداشتن قالب

لاک ناخن نشاط رخ

لاک ناخن نشاط رخ


قالب را به آرامی روی ریشه ناخن قرار دهید و سپس فشار دهید، قبل از اینکه داخل دستگاه قرار دهید دقت کنید از کناره هایش پخش نشود. سپس با براش تمیز کنید اطرافش را و سپس در دستگاه UV قرار دهید. پس از خشک شدن مواد قالب را از ناخن جدا میکنیم. سپس با سوهان فرم میدهیم و با بافر سطحش را براق میکنیم. در مرحله پایانی لاک میزنیم.

چه موادی برای لمینت ناخن لازم است؟

ضد قارچ،بیس کات، مونو ژل یا رابر بیس با رنگ دلخواه، دستگاه UV، قلم طراحی سایز ، روغن کوتیکول و هم چنین می توان از روغن نارگیل و بادام نیز استفاده کرد.

وسایل کاشت ناخن چیست؟

<yoastmark class=

این وسایل در خانه به روش اکریلیک شامل ناخن‌گیر، سوهان ناخن، بافر، قیچی ناخن، عقب‌زن کوتیکول و… است. شما میتوانید وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن را با قیمتی مناسب و کیفیتی قابل توجه از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نشاط رخ تهیه نمایید.

کاشت ناخن چگونه است؟

در کاشت، موادی از جنس پلاستیک یا پودرهای فشرده بر روی ناخن‌ها اعمال می‌شوند که باعث بلندتر و ضخیم‌تر شدن ناخن‌ها می‌شوند. در مقابل، ژلیش از لاک معمولی بهره می‌برد که با مواد ژل مانندی تقویت می‌شود و مستقیماً روی ناخن طبیعی اعمال می‌شود. این مقایسه می‌تواند به شما کمک کند تا روش مناسبی را برای تزئین ناخن‌های خود انتخاب کنید، با در نظر گرفتن نیازها و ترجیحات شما و همچنین کمتر کردن احتمال وقوع مشکلات.
همان طور که گفتیم افرادی که ناخن‌هایی نازک و حساس دارند بهتر است از لاک کلاسیک یا کاشت استفاده کنند. مقایسه کاشت و ژلیش نشان می‌دهد که کاشت استحکام ناخن‌های حساس را در مدتی طولانی رقم می‌زند و لاک کلاسیک نیز جلوی رسیدن به اکسیژن به آن را نمی‌گیرد. در نتیجه هردوی این روش‌ها به ویژه کاشت می‌توانند مناسب باشند و سبب سلامت بیشتر ناخن‌های نازک در کنار زیبایی شوند. البته این که می‌گوییم سلامت بیشتر، همه و همگی در راستای مقایسه کاشت و ژلیش هستند و خارج از آن معنا پیدا نمی‌کنند. برای مثال فردی که ناخن ظریف و حساسی دارد، بدون انجام دادن کاشت و تنها با مصرف مکمل و رسیدگی به دست و ناخن خود قطعا از سلامت بیشتری برخوردار خواهد بود.
افرادی که ناخن‌هایی با استحکام معمولی یا زیاد دارند، برای جلوگیری از شکستن ناخن‌ها، رفع خطر قارچ زدگی، زیبایی، جلوگیری از لب پر شدن ناخن‌ها و… می‌توانند از تکنیک ژلیش استفاده کنند. هم چنین می توانید برای خرید تمام محصولات ژلیش و کاشت از پشتیبانی نشاط رخ کمک گرفته و خرید کنید. مقایسه کاشت و ژلیش تفاوت این دو را کارایی‌شان خلاصه نمی‌کند و این دو هزینه‌ای متفاوت نیز دارند. هزینه کاشت از دیگر تکنیک‌ها بیشتر است و تقریبا دو برابر ژلیش می‌باشد.

مقایسه کاشت و ژلیش

در تکنیک کاشت، استفاده از لاک معمولی و ژلیش هر دو ممکن می باشد و با استفاده از لامپ LED یا دستگاه UV  یا حتی با هوا خشک میشود و مثل لاک معمولی میباشند. افرادی که ناخن‌های کوتاهی دارند یا از فرم آن‌ها راضی نیستند، با استفاده از کاشت می‌توانند ظاهر دلخواهی برای دست‌های خود ایجاد کنند. مقایسه کاشت و ژلیش کاری پیچیده است و اغلب این دو تکنیک با یکدیگر ترکیب می‌شوند. با این حال، به طور کلی می‌توان گفت که ژلیش برای افرادی که وقت کمتری برای مراقبت از ناخن‌هایشان دارند، دست‌های خود را بیشتر به کار می‌گیرند، ناخن‌های طبیعی تا ضخیمی دارند، توصیه می‌شود و برای آنها مناسب است.
در آخر انتخاب بین کاشت ناخن و ژلیش به نوع ناخن ما و نیازهای شخصی ما ربط دارد. اهمیت دادن به سلامت ناخن‌ها و انجام مراقبت‌های لازم برای آنها بسیار حائز اهمیت می باشد، به همین دلیل نشاط رخ در تلاش است تا بهترین روش برای زیبا شدن شما را ارائه دهد برای انتخاب بهینه بین این دو روش، باید به ویژگی‌ها و شرایط ناخن‌های خود دقت کنیم و سپس تصمیم بگیریم.

ممنون که همراه ما بودید :)

دوست من همیشه زیبا و سلامت باشی...

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت‌نام در خبرنامه مجله نشاط رخ

اولین نفری باشید که از جدیدترین محصولات، جشنواره ها و فروش‌های ویژه ما مطلع می شوید

در این مقاله می‌خوانید:

بهترین مقاله‌های آموزشی اخیر نشاط رخ